Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Zatrudnienie ciągle jest istotnym problemem dla gospodarki\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Katarzyna Staudt [ 06-06-2010 ]
Jarosław Kaczyński znany jest z ostrej krytyki. Wszystkich zaskoczył fakt, iż kandydat PiS na prezydenta z uznaniem mówił o Niemczech na wiecu w Słubicach. Zdaniem Kaczyńskiego, Polska może wzorować się na Berlinie.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2009 ]
Z ostatnich oszacowań wynika, iż dziura budżetowa w 2010 r. będzie prawie o połowę wyższa niż deficyt zaplanowany na ten rok. - Przyszłoroczny deficyt budżetowy wyniesie 52,2 mld zł – informuje Jacek Rostowski.
czytaj więcej »
  Szef klubu senackiego PO odejdzie z partii?
[ 27-03-2009 ]
„Wystąpię z PO, a akcji się nie pozbędę” - tak Marek Rocki zareagował na wiadomość o tym, że politycy PO będą musieli pozbyć się akcji oraz udziałów w spółkach.
czytaj więcej »
  Ulepszony plan ratowania gospodarki
Karolina Czaja [ 02-10-2008 ]
Amerykański Senat chce wykupienia długów banków inwestycyjnych kosztem 700 miliardów dolarów. Projekt ten musi zostać zaakceptowany jeszcze przez Izbę Reprezentantów, która już raz go odrzuciła.
czytaj więcej »
  Traktat gospodarczy UE-USA
Magdalena Milej [ 22-04-2007 ]

Niebawem Unia Europejska i Stany Zjednoczone podpiszą traktat gospodarczy, znoszący różne bariery w handlu transatlantyckim - podaje niemiecki "Der Spiegel". 

czytaj więcej »
  PSL o ustawie o swobodzie gospodarczej
[ 22-02-2007 ]
PSL krytykuje odłożenie prac nad ustawą o swobodzie działalności gospodarczej. Według ludowców jest to bardzo szkodliwe, zwłaszcza w kontekście dużej liczby osób wyjeżdżających z Polski.
czytaj więcej »
  
[ 22-02-2007 ]
Związkowcy z Sierpnia 80' pikietowali budynek Kompanii Węglowej w Katowicach. Około 200 górników domagało się podwyżek i zatrudnienia większej liczby pracowników.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Siergiej Jastrzembski, doradca prezydenta Rosji, przyznał, że na przeszkodzie w rozpoczęciu rozmów o nowym porozumieniu Unia-Rosja  Europejska stoi brak perspektyw w rozwiązaniu problemu importu polskich produktów spożywczych
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2007 ]
Rosyjskie służby weterynaryjne kwestionują rzetelność unijnego raportu z kontroli przeprowadzonej w Polsce i domagają się wyjaśnień. List w tej sprawie dotarł dziś do Komisji Europejskiej. Jej rzecznik Philip Tod zapewnił, że Bruksela wyjaśni Moskwie wszelkie wątpliwości.
czytaj więcej »
  
[ 24-01-2007 ]
Polscy pracodawcy i związkowcy skarżą się na opieszałość w pracach nad umową społeczną. Premier Jarosław Kaczyński, który wziął udział w międzynarodowej konferencji "Pakty społeczne szansą na sukces", uznał te skargi za zasadne.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl