Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Yasuo Fukuda nowym premierem Japonii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 06-08-2006 ]
61 lat temu amerykańska superforteca B-29 zrzuciła bombę atomową na japońskie miasto- Hiroszimę. W wyniku tego ataku zmarło ok. 200 tys. osób. Liczba ta stale się zwiększa, ponieważ choroba popromienna nadal zbiera swoje żniwo.
czytaj więcej »
  
MA [ 10-07-2006 ]
Japoński rząd rozważa możliwość dokonania prewencyjnego ataku na północnokoreańskie bazy rakietowe, bezpośrednio zagrażające Japonii - potwierdził rzecznik rządu w Tokio Shinzo Abe.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2006 ]
Japoński minister spraw zagranicznych Taro Aso powiedział, że w razie bezpośredniego zagrożenia atomowego ze strony Korei Północnej, Japonia nie zawaha się ostro zareagować.
czytaj więcej »
  
[ 28-06-2006 ]
Jest to agencja rządowa będąca jednym z największych na świecie urzędów patentowych. Wraz z Urzędem Patentowym Stanów Zjednoczonych (UPSTO) oraz Europejskim Urzędem Patentowym tworzy triadę określaną w języku angielskim mianem Trilateral Offices.
czytaj więcej »
  
[ 26-06-2006 ]
System patentowy  Kraju Kwitnącej Wiśni opiera się na zasadzie "first to file", w myśl której, pierwszeństwo przy przyznawaniu patentu przysługuje nie wynalazcy, ale temu, kto pierwszy przedłoży Komisarzowi Japońskiego Urzędu Patentowego stosowny wniosek.
czytaj więcej »
  
MA [ 20-06-2006 ]
Premier Japonii Junichiro Koizumi ogłosił we wtorek wycofanie japońskich sił lądowych z Iraku. Na terytorium irackim, w położonej na południu Samawie od 2004 roku stacjonuje około 550 japońskich żołnierzy.
czytaj więcej »
  Isrzy na linii Tokio - Phenian
MA [ 19-06-2006 ]
Ostra reakcja japońskich władz na próby budowy przez Phenian balistycznych rakiet dalekiego zasięgu - premier grozi " ostrą riposta "

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 12-06-2006 ]
Japonia i Korea Płd. rozpoczęły w poniedziałek rozmowy na temat rozgraniczenia stref ekonomicznych obu państw w rejonie spornych wysepek nazywanych przez Japończyków Takeszima, a przez Koreńczyków Dokdo.
czytaj więcej »
  
[ 07-06-2006 ]
Sintoistyczna świątynia Yasukuni w Tokio, krytykowana przez Chiny i Koreę Płd. jako miejsce pamięci zbrodniarzy wojennych, wydała ulotki w językach sąsiednich krajów, żeby pomóc przybywającym z nich turystom zrozumieć znaczenie Yasukuni - podały w środę władze świątyni.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-05-2006 ]
Jak podała japońska telewizja NHK, powołująca się na źródła południowokoreańskie, Korea Północna przygotowuje się do prób z bronią balistyczną dalekiego zasięgu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl