Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Yasuo Fukuda nowym premierem Japonii               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 04-10-2009 ]
Shoichi Nakagawa, były szef japońskiego ministerstwa finansów, zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w swoim domu w Tokio. Zwłoki 56-letniego polityka odnalazła nad ranem jego małżonka.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 12-12-2008 ]
Japoński rząd przeznaczy 250 miliardów dolarów na walkę z kryzysem. Pomoc otrzymają małe przedsiębiorstwa oraz bezrobotni, którzy po zwolnieniu stracili mieszkanie.
czytaj więcej »
  
[ 05-12-2008 ]
Szef Kancelarii Prezydenta poinformował, że „prezydencki samolot wylatuje z Seulu po godzinie 17 miejscowego czasu, co oznacza, że będzie w Warszawie późnym wieczorem w sobotę”.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2008 ]
Najwyższy urzędnik japońskiego dworu przyszedł do prezydenta Kaczyńskiego i tłumaczył przyczyny odwołania audiencji przez cesarza dla polskiej pary prezydenckiej. Z kolei żona cesarza przesłała parze prezydenckiej bukiet kwiatów.
czytaj więcej »
  Taro Aso nowym premierem Japonii
[ 24-09-2008 ]
Japończycy mają nowego premiera. Jest nim Taro Aso, kandydat Partii Liberalno-Demokratycznej. Izba Reprezentantów (niższa izba w japońskim parlamencie) zatwierdziła jego kandydaturę w miejsce Yasuo Fukudy, który niedawno podał się do dymisji.
czytaj więcej »
  Aso krok od stanowiska premiera
[ 22-09-2008 ]
Taro Aso został wybrany szefem Partii Liberalno-Demokratycznej. W środę zostanie on najprawdopodobniej nowym premierem, zastępując na tym stanowisku Yasuo Fukyudę, który w sierpniu podał się do dymisji.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 28-01-2008 ]
Karel Schwarzenberg, czeski szef dyplomacji, skrytykował Rosję za sprzeciw wobec amerykańskich planów budowy tarczy antyrakietowej w Europie wschodniej. Jego zdaniem „Moskwa prowadzi polityczną grę, by odzyskać wpływy”.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2007 ]
Tokio przedłuży o kolejne 6 miesięcy termin obowiązywania sankcji gospodarczych wobec Korei Północnej. Powodem nie tylko jest brak kroków w kierunku przerwania programu jądrowego, ale także niechęć do wydania porwanych Japończyków.
czytaj więcej »
  
Artur Chojnacki [ 08-10-2007 ]
Jak postanowił peruwiański Sąd Najwyższy w listopadzie tego roku odbędzie się proces byłego prezydenta Peru - Alberto Fujimoriego oskarżonego o łamanie praw człowieka.
czytaj więcej »
  
[ 13-04-2007 ]
Izba Reprezentantów, niższa izba parlamentu Japonii, przyjęła uchwałę w sprawie przygotowania referendum na temat zmiany konstytucji kraju.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl