Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Debatę wygrał Kwaśniewski               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 16-10-2007 ]
Zdaniem przewodniczącego SLD, Wojciecha Olejniczaka, debata Aleksandra Kwaśniewskiego z Donaldem Tuskiem pokazała, że LiD jest w Polsce bardzo potrzebny.
czytaj więcej »
  
Grzegorz Rolecki [ 11-10-2007 ]

Debatę pomiędzy byłym prezydentem Kwaśniewskim, a obecnym premierem Kaczyńskim oglądało prawie 10 milionów osób – 1/4 polskiego narodu. Każdy z tych dziesięciu milionów włączył telewizor po to, aby zobaczyć spór na temat dwóch wizji Polski. Bo przecież politycy w takich debatach mają wywoływać iskry, ścierać się ze sobą. Wygrywa i zyskuje poparcie wyborców ten, kto nie da się wyprowadzić z równowagi. Zwycięża  ten, kto będzie błyskotliwszy, inteligentniejszy oraz – bez sięganiu bruku w oskarżeniach – bardziej zdecydowany. To oczywistość. Gdy jednak do głosu dochodzą polityczne rozgrywki, to oczywistość ta przestaje być tak bardzo oczywista, a od „oczywistej oczywistości” Jarosława Kaczyńskiego dzielą ją lata świetlne.

czytaj więcej »
  
Marcin Cabaj [ 09-10-2007 ]

Analityczne zsyntezowanie niegdysiejszej debaty między eksprezydentem III RP Aleksandrem Kwaśniewskim a obecnym liderem partii rządzącej, w postaci premiera Jarosława Kaczyńskiego, wbrew gorączkowo wystawionym opiniom wszechwiedzących i jaśnie oświeconych komentatorów politycznych oraz nieprzebranych rzesz nadzwyczajnie zaangażowanych politycznie, co niezidentyfikowanych i nieistniejących z punktu widzenia formalnego reprezentantów „miejskiej spójki” w postaci forowiczów, blogerów i innych, w moim skromnym i zlaicyzowanym rozumowaniu nie należałoby to zadań prostych, łatwych i przyjemnych.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 05-10-2007 ]
Tomasz Dudziński, szef kampanii medialnej PiS twierdzi, że debata Donalda Tuska z Jarosławem Kaczyńskim nie jest przesądzona.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 02-10-2007 ]
Najważniejsze światowe agencje prasowe poświęciły wiele miejsca "wielkiej debacie" między Aleksandrem Kwaśniewskim a Jarosławem Kaczyńskim. Zagraniczni komentatorzy uważają, że oś dyskusji skupiała się na oskarżeniu kto zmarnował ostatnich 18 lat i kto hamuje Polskę w rozwoju.
czytaj więcej »
  Prasa o debacie
Anna Dziedzic [ 02-10-2007 ]
Dzieisjsza prasa szeroko komentuje telewizyjną debatę Jarosława Kaczyńskiego i Aleksandra Kwaśniewskiego.
czytaj więcej »
  Dwaj panowie
Marta Ponikowska z Sejmu [ 01-10-2007 ]
- Dwaj Panowie „nie” na literę „K” - tak komentował debatę Kaczyński-Kwaśniewski przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk na dzisiejszej konferencji w Sejmie.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2007 ]
Jarosław Kaczyński ma nadzieję na „merytoryczną dyskusję”, Waldemar Dubaniowski - pełnomocnik Aleksandra Kwaśniewskiego ds. debaty zakłada, że „wszystko odbędzie się z zasadami kultury, że uczestnicy debaty podadzą sobie ręce”. Jaka będzie najgłośniejsza debata tych wyborów przekonamy się dzisiaj o godzinie 20:00 w TVN24.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 07-07-2011 ]
Małgorzata Kidawa-Błońska i Mariusz Błaszczak zapowiadają możliwość zorganizowania przedwyborczej debaty Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego, którzy startują z prestiżowych, pierwszych miejsc w Warszawie.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 29-11-2008 ]
Były prezydent, skrytykował obecną politykę dyplomatyczną prezydenta Kaczyńskiego względem Gruzji. Zdaniem Kwaśniewskiego, Kaczyński zbyt "szarżuje" i "pakuje się w kłopoty". Zarzuca także, że za mało spotyka się z opozycją i za mało rozmawia z zachodnimi partnerami. To zdaniem, byłego prezydenta nie pomoże Gruzji w przyjęciu do NATO, co mogłoby nastąpić już w kwietniu przyszłego roku.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl