Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marek Jurek i Roman Giertych na osobnych plakatach wyborczych?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Giertych chce powrotu Samoobrony
Andrzej Rejnson [ 28-09-2006 ]
Roman Giertych zaapelował do PiS-u o podjęcie rozmów z Samoobroną w celu odbudowania koalicji rządowej. „To jest kuriozum” – odpowiada Marek Kuchciński.
czytaj więcej »
  Koalicja trzeszczy
[ 14-09-2006 ]

Wybory samorządowe już za pasem (12 listopada), a obóz rządzący zdaje się trzeszczeć w szwach jak nigdy dotąd. Oto wicepremierzy Andrzej Lepper i Roman Giertych zdaje się, iż otworzyli oczy i spostrzegli, jaką pułapkę zastawił na nich premier Jarosław Kaczyński. Obaj twierdzą teraz, że w myśl nowej ordynacji wyborczej wprawdzie mogą stworzyć blok, ale niekoniecznie musi to być blok z PiS. A. Lepper nawet stwierdził, iż może wstąpić w koalicję z Platformą Obywatelską, ponieważ ta idzie wyraźnie w stronę socjalliberalną, o której on już dawno mówił, że jest najbardziej pożądana.

czytaj więcej »
  
[ 12-09-2006 ]
Wicepremier Roman Giertych poinformował, że jeżeli w przyszłorocznym budżecie nie znajdą się dodatkowe pieniądze na podwyżki dla nauczycieli to LPR nie poprze budżetu i opuści koalicję.
czytaj więcej »
  Ministerialne naciski?
[ 02-09-2006 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza" po interwencji Romana Giertycha prokuratorom z Kalisza odebrano śledztwo o milionowe nadużycia w Wielkopolskim Banku Rolniczym. Teraz na podejrzanych polityków LPR sąd poczeka.
czytaj więcej »
  
[ 02-09-2006 ]
Obrońcy życia poczętego przystępują do natarcia. Już w tym tygodniu Sejm może wprowadzić do konstytucji zasadę ochrony życia od pierwszych dni ciąży - pisze „Dziennik”.
czytaj więcej »
  LPR chce zmian w konstytucji
Andrzej Rejnson [ 24-08-2006 ]
Roman Giertych zaapelował o wdrożenie zmian w konstytucji. Mają one dotyczyć ochrony życia poczętego.
czytaj więcej »
  LPR przeciwko skandalicznym prywatyzacjom
[ 21-08-2006 ]
Lider LPR, wicepremier i minister edukacji Roman Giertych, zwrócił się do premiera Jarosława Kaczyńskiego i współkoalicjanta Samoobrony z apelem o poparcie pomysłu, aby unieważnić "najbardziej skandaliczne prywatyzacje".
czytaj więcej »
  
[ 04-08-2006 ]

Pod koniec sierpnia minister edukacji powinien podpisać rozporządzenie o zmianach w maturze. Dokument trafił właśnie do konsultacji międzyresortowych.

czytaj więcej »
  LPR przeciwko mieszanej ordynacji wyborczej
[ 29-07-2006 ]
Roman Giertych, wicepremier, minister edukacji i przewodniczący LPR powiedział, że z punktu widzenia jego ugrupowania mieszana ordynacja wyborcza "nie wchodzi w grę". Za ordynacją mieszaną w wyborach parlamentarnych opowiada się PiS.
czytaj więcej »
  LPR po kongresie
[ 08-07-2006 ]
Dzisiejszy kongres samorządowy Ligi Polskich Rodzin przyjął uchwałę, w której zaaprobował koalicję rządową PiS, Samoobrony i LPR oraz upoważnił lidera partii Romana Giertycha do podpisania aneksu do umowy koalicyjnej związanego ze zmianą szefa rządu. Przedstawiono kandydatów na prezydentów miast i nowe logo partii.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl