Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Marek Jurek i Roman Giertych na osobnych plakatach wyborczych?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 23-04-2007 ]
Marek Jurek wykluczył dziś w sposób jednoznaczny możliwość przyłączenia swojego ugrupowania- Prawicy Rzeczypospolitej- do Ligi Polskich Rodzin. Powodem są bardzo duże różnice polityczne i historyczne.
czytaj więcej »
  Polityczny los Marka Jurka
Marcin Jurzysta [ 18-04-2007 ]

W piątek powiedziałem moim znajomym, że nadchodzący tydzień będzie bardzo gorący i nie była to bynajmniej prognoza meteorologiczna. Chodziło mi oczywiście o temperaturę politycznych wydarzeń. List sześćdziesięciu nawołujący do wycofania prezydenckiej poprawki w sprawie ochrony życia, nie mógł w PiS przejść niezauważony.

czytaj więcej »
  
[ 18-04-2007 ]
Po odejściu Marka Jurka z PiS, stanowisko Marszałka Sejmu pozostało puste. Liga chce przy tej okazji wytargować zmianę w regulaminie Sejmu, która ograniczy uprawnienia nowego marszałka – informuje „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
  Samoobrona i LPR w kolejce po nowe stanowiska.
Anna Dziedzic [ 17-04-2007 ]
Jaki informuje "Życie Warszawy" odwołanie Marka Jurka ze stanowiska marszałka Izby a w szczególności wybór jego następcy, może wywołać kolejny kryzys w koalicji.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 15-04-2007 ]
Wicepremier Roman Giertych powiedział dziś w Krakowie, że "nie wtrąca się w sprawy wewnętrzne PiS". "To nie jest moja sprawa, natomiast jeżeli chodzi o koalicję, jestem zainteresowany tym, aby rząd miał większość, albowiem dalsze zmiany w edukacji,
które proponuję i które przeprowadzam, wymagają takiej większości w Sejmie" - podkreślił.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 20-03-2007 ]
Według Jarosława Kaczyńskiego, w drugim czytaniu projektu zmiany w konstytucji, złożona zostanie poprawka, która z jednej strony utrwali obecny poziom ochrony życia, a z drugiej wprowadzi "pewnego rodzaju ochronę kobiety ciężarnej".
czytaj więcej »
  
[ 13-10-2006 ]

Jak donosi dzisiejszy „Nasz Dziennik” lider LPR Roman Giertych przekazał wczoraj premierowi czarną listę blisko 100 nazwisk działaczy, którzy według niego nie powinni znaleźć miejsca na listach Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych.

czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]

Zakończyły się rozmowy premiera Jarosława Kaczyńskiego z Andrzejem Lepperem i Romanem Giertychem. Po spotkaniu, które odbyło się w Jadwisinie pod Warszawą politycy nie chcieli rozmawiać z dziennikarzami.

czytaj więcej »
  Giertych: LPR to nie siostrzyczka PiSu
Adam Gawlik [ 07-10-2006 ]
Roman Giertych pozdrowił zbierających się pod Pałacem Kultury oraz wszystkich uczestników demonstracji PO, których jak powiedział "jest prawie tysiąc". Powiedział także, że "LPR nie jest już młodszą siostrą PiS".
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 07-10-2006 ]
Na dzisiejszą sobotę w stolicy zaplanowano kilka marszów. Te najważniejsze to "Błękitny" PO, "Białej różny" LPR oraz wiec poparcia dla rządu PiS
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl