Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / \"Ani liberalizm Platformy, ani radykalizm PiS\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 27-04-2007 ]

Jak coś się gubi, to zawsze znienacka, nie w pełni świadomie. Ale już znaleźć coś można albo przypadkiem, albo w trakcie mozolnych poszukiwań. I w dodatku, żeby znaleźć czyjąś zgubę to, jak wynika z definicji słowa „zguba”, ktoś te ową rzecz musi zgubić. Jak go nazwiemy? Zgubiciel? Zgubca? Nieważne. Zgubców i im podobnie brzmiących w naszej polityce jest na pęczki.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 25-09-2007 ]
- Dzisiaj mija druga rocznica wyborów roku 2005, które miały być dla nas wszystkich dużym przełomem. PiS szedł do tych wyborów z programem, który ocenialiśmy jako program dobry, który zawierał wiele postulatów zaczerpniętych z programu Ligi Polskich Rodzin. Niestety nie został on zrealizowany – powiedział w Sejmie poseł LPR - Szymon Pawłowski.
czytaj więcej »
  "Polityka jak kochanka"
[ 02-08-2007 ]
„Żartuję nieraz, że nauka jest dla mnie jak żona, a polityka jak kochanka. Dla kochanki nie porzuca się szczęścia rodzinnego, ale trudno nieraz zrezygnować z tych chwil przyjemności i zapomnienia w ramionach namiętnej kochanki. Pielęgnuję więc moją wieź z nauką przeżywając burzliwy romans z polityką” - rozmowa z posłem PiS Zbigniewem Girzyńskim.
czytaj więcej »
  
[ 10-05-2007 ]

Odważny ruch Marka Jurka powołujący do życia nową partię – Prawicę Rzeczypospolitej, może przysporzyć PiS niemałe kłopoty a i koalicjantom napsuć sporo krwi. Nikt na poważnie nie brał pod uwagę takiej możliwości. Tak koalicja, jak opozycja traktowały te spekulacje z przymrużeniem oka aż do momentu, kiedy karty rzucono na stół. Punktem zapalnym okazała się porażka w walce sejmowej o słuszność ochrony życia od poczęcia, związana ze zmianami w obowiązującej konstytucji z 1997 roku, do których w ostatecznym rozrachunku nie doszło.

czytaj więcej »
  
[ 30-04-2007 ]
„Wprost”: W związku z odejściem Artura Zawiszy, PiS zamierza odebrać mu stanowisko szefa bankowej komisji śledczej.
czytaj więcej »
  
Tomasz Piechal [ 24-04-2007 ]

Spór o aborcję od lat elektryzował i dzielił polską scenę polityczną. Ścierały się poglądy liberalne i konserwatywne, kościelne i ultralewicowe. Tym razem z tego starcia poturbowane wyszło przede wszystkim PiS. Rozłam, utrata kilku pierwszoplanowych (przynajmniej w mediach) polityków i powstanie nowej prawicowej, przepraszam za sformułowanie, ociupinki (przynajmniej w tym momencie) to dla partii braci Kaczyńskich sygnał ostrzegawczy. Zresztą nie tylko dla nich…

czytaj więcej »
  Mojzesowicz odejdzie z PiS?
Magdalena Milej [ 22-04-2007 ]
Poseł Wojciech Mojzesowicz pojawił się wczoraj w Warszawie na spotkaniu założycieli nowej partii - Prawica Rzeczpospolitej. Zastrzega jednak, że choć rozważa odejście z Prawa i Sprawiedliwości, nie zamierza wstąpić do formacji tworzonej przez Marka Jurka.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 01-02-2007 ]
Posłowie zasiadający w bankowej komisji śledczej, która nie funkcjonuje, ciągle pobierają diety.
czytaj więcej »
  
[ 09-10-2006 ]
Dopóki nie wyjaśni się sytuacja polityczna w kraju, bankowa komisja śledcza nie wznowi działalności. Tak wynika ze słów przewodniczącego komisji, Artura Zawiszy.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Nieoficjalnie mówi się, iż liderzy PiS rozważają zmianę na stanowisku szefa komisji bankowej. Obecny przewodniczący, Artur Zawisza budzi wiele kontrowersji. Jak się okazuje, nie tylko opozycja ma coś przeciwko posłowi, ale również w samym PiS podnoszą się głosy sprzeciwu wobec Zawiszy.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl