Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Amerykańska diaspora Albańczyków wypełnia lukę inwestycyjną w Kosowie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 16-02-2008 ]
Hashim Thaci, premier Kosowa, zapowiedział dziś, że niepodległość jego kraju zostanie proklamowana w niedzielę. Kosowskie źródła donoszą, że ma to nastąpić o godz. 15.
czytaj więcej »
  
[ 16-02-2008 ]

W tym miesiącu, poza zaległymi wyborami w Kenii i Tajlandii, przedstawiamy Państwu wyniki wyborów i referendów na Barbadosie, w Gruzji, na Kubie, w Serbii, na Tajwanie i Wyspach Marshalla. Świat szczególną uwagę zwrócił na bardzo ważne wybory w Serbii, w której zmierzyły się dwie koncepcje przyszłości tego kraju (proeuropejska i prorosyjska), w Kenii, w której po ogłoszeniu wyników wyborów doszło do bezprecedensowej fali przemocy oraz w Gruzji, gdzie opozycja oskarżyła obóz Mikheila Saak’ashvilego o oszustwa wyborcze.

czytaj więcej »
   CASUS KOSOWA. Sprawa Rozwodowa
Robert Skwarko [ 15-02-2008 ]
Główną przyczyną większości nieszczęść ludzkości są wojny. Tym potworniejsze im potężniejsi walczą przeciwnicy. Główną przyczyną większości wojen są granice. Niesprawiedliwe dla jednego. Czyli wielum, szybko okazuje. Szczególnie okrutnie wyraża owo w stosunkach między państwami, narodami. Miedze okazują także tym z podstawowych konfliktów już wewnątrz samych państw.
czytaj więcej »
  
[ 05-02-2008 ]
Premier Serbii Vojislav Kosztunica wystąpił przeciw podpisaniu politycznej umowy z UE, traktując ją jako wybieg mający zmusić Belgrad do akceptacji niepodległości Kosowa. Tym samym jego koalicyjny rząd stanął na skraju upadku.
czytaj więcej »
  
[ 04-02-2008 ]
Zwolennik wprowadzenia Serbii do Unii Europejskiej Boris Tadic wygrał wybory prezydenckie w tym kraju. Od głównego rywala, nacjonalisty Tomislava Nikolića, odebrał już gratulacje zwycięstwa.
czytaj więcej »
  Wybory prezydenckie w Serbii
[ 03-02-2008 ]
W Serbii trwają wybory prezydenckie. Do walki o pałac prezydencki przystąpili: dotychczasowy prezydent Boris Tadić oraz nacjonalista Tomislav Nikolić.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-01-2008 ]
„Przywódcy kosowskich Albańczyków i stolice Zachodu uzgodnili termin ogłoszenia niepodległości naszego kraju” - poinformował wczoraj premier Kosowa Hashim Thaci.
czytaj więcej »
  
Ewelina Ziarnik [ 20-01-2008 ]
Dzisiaj Serbowie wybierają nowego prezydenta. O 7 rano oficjalnie rozpoczęły się wybory prezydenckie. Pierwsze wyniki będą znane już ok. 23.
czytaj więcej »
  
[ 08-01-2008 ]
Szef dyplomacji przewodzącej w tym półroczu UE Słowenii powiedział, że powinno nastąpić jak najszybciej podpisanie z Serbią porozumienia, które otworzyłoby Belgradowi drogę do Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 14-12-2007 ]
Szef gabinetu politycznego premiera Zbigniew Nowak stwierdził w kuluarach brukselskiego szczytu Unii Europejskiej, iż „Polska zachowuje wstrzemięźliwość w sprawie przyszłego statusu Kosowa”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl