Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Amerykańska diaspora Albańczyków wypełnia lukę inwestycyjną w Kosowie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-06-2008 ]
Władze serbskie przekazały bośniackiego Serba Stojana Żupljanina, oskarżonego o zbrodnie wojenne w czasie wojny domowej w Bośni w latach 1992-95, haskiemu trybunałowi ds. zbrodni w byłej Jugosławii.
czytaj więcej »
  
[ 16-06-2008 ]
Kosowo świętuje kolejny historyczny dzień - podpisanie konstytucji.. Sprzeciwiający się utworzeniu tego państwa Srobowie protestują.
czytaj więcej »
  
[ 13-05-2008 ]
Po niedzielnych wyborach w Serbii i chwilowej euforii związanej z wygraną proeuropejskiej koalicji prezydenta Borisa Tadicia pojawił się problem. Utworzenie nowego, sprawnie działającego rządu, może okazać się niemożliwe.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2008 ]
"Serbia dokonała europejskiego wyboru" – tak szef MSZ Francji Bernard Kouchner i sekretarz stanu ds. europejskich Jean-Pierre Jouyet ocenili wstępne wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych w Serbii.
czytaj więcej »
  Serbia chce do Unii Europejskiej
[ 12-05-2008 ]
Koalicja "O europejską Serbię" zwyciężyła w wyborach parlamentarnych w Serbii. Grupa pod wodzą Partii Demokratycznej prezydenta Borisa Tadicia zdobyła 39 proc. głosów.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-04-2008 ]
Władze w Londynie zdecydowały, że pod koniec maja do Kosowa zostanie wysłany dodatkowy kontyngent brytyjskich żołnierzy. W ten sposób Wielka Brytania odpowiada na wezwanie NATO o wzmocnienie sił zapewniających stabilność i bezpieczeństwo w nowopowstałym państwie.
czytaj więcej »
  
[ 28-04-2008 ]
Belgia i Holandia do tej pory były przeciwne integracji Serbii z Unią Europejską. Teraz deklarują gotowość do rezygnacji z weta.
czytaj więcej »
  
[ 09-04-2008 ]
Kosowo ogłosiło niepodległość 17 lutego. Dotychczas uznało je blisko 40 krajów, w tym USA, Polska i inne kraje UE. Dzisiaj Kosowski parlament głosował nad przyjęciem konstytucji. Deputowani jednogłośnie przyjęli ten najważniejszy dokument w państwie. Kosowianie liczą, że przyjęta właśnie konstytucja umożliwi im przejęcie administracji w kraju od misji ONZ. Ustawa zasadnicza wejdzie w życie 15 czerwca.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 02-04-2008 ]
Rosja nie ustaje w próbach dynamicznego wpływania na sytuację w Kosowie. Dziś z Moskwy wyleciał pierwszy transport z pomocą humanitarną przeznaczoną dla serbskich obywateli Kosowa.
czytaj więcej »
  Delegacja polska w Kosowie
[ 18-03-2008 ]
Wicepremier Grzegorz Schetyna, komendant policji Andrzej Matejuk i wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Adam Rapacki są już w Kosowie. Mają spotkać się z policjantami rannymi we wczorajszych zamieszkach w Kosowskiej Mitrowicy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl