Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Amerykańska diaspora Albańczyków wypełnia lukę inwestycyjną w Kosowie               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 05-01-2010 ]
Do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze Serbia złożyła pozew przeciwko Chorwacji oskarżając ją o ludobójstwo w latach 1991-1995. Jednak paradoksem jest to, że dziesięć lat temu to Chorwacja pozwała o to samo Serbię.
czytaj więcej »
  
[ 28-04-2009 ]

Kraj ten formalnie wystąpił o członkostwo w Unii Europejskiej. Takie informacje przekazał premier Czech Mirek Topolanek po spotkaniu w Pradze z Salim Berishą- szefem albańskiego rządu.

czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 18-12-2008 ]
Ministerstwo obrony Albanii poinformowało o wycofaniu z Iraku albańskiego kontyngentu wojskowego. Kontyngent liczy 218 żołnierzy.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Cichocka [ 14-10-2008 ]
Co najmniej 34 osoby zostały ranne po poniedziałkowej manifestacji przeciwników uznania niepodległości Kosowa w stolicy Czarnogóry, Podgoricy.
czytaj więcej »
  Wakacje na schwytanie Mladicia
Krystyna Pawliszak [ 07-08-2008 ]
Serbski dziennik „Blic” podał, że rząd będzie chciał wykorzystać wakacyjną przerwę w pracy parlamentu na aresztowanie Mladicia, ponieważ w tym czasie nacjonalistyczna opozycja będzie miała niewielkie szanse „na zorganizowanie demonstracji i zajść ulicznych”.
czytaj więcej »
  Serbski minister apeluje do Mladicia
[ 06-08-2008 ]
Serbski minister obrony Dragan Szutanovac zaapelował do ukrywającego się Ratko Mladicia, by dla dobra kraju i obywateli, a także dla siebie samego, oddał się w ręce władz. Mladić jest poszukiwany przez trybunał do spraw zbrodni wojennych w dawnej Jugosławii.
czytaj więcej »
  
[ 29-07-2008 ]

Utworzona w listopadzie 1945 roku Socjalistyczna Federacyjna Republika Jugosławii od początku swojego istnienia stanowiła państwo którego funkcjonowanie możliwe było jedynie w warunkach geopolitycznych okresu zimnej wojny. Narzucony w końcu II wojny światowej przez ZSRR ustrój polityczny Jugosławii jako socjalistycznej republiki federalnej wymagał do sprawnego funkcjonowania kilku podstawowych elementów. 

czytaj więcej »
  
[ 26-07-2008 ]
Adwokat Radovana Karadżicia, Svetozar Vujaczić, wysłał w piątek do sądu w Belgradzie odwołanie od decyzji o ekstradycji do trybunału ONZ byłego przywódcy Serbów bośniackich - poinformował w sobotę serbski dziennik "Politika".
czytaj więcej »
  
[ 22-07-2008 ]
Serbskie służby specjalne pochwyciły największego bałkańskiego zbrodniarza wojennego Radovana Karadżicia.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 26-06-2008 ]
Serbski parlament powołał na stanowisko swojego rzecznika Slavicę Djukić-Dejanović z Socjalistycznej Partii Serbii. Według komentatorów oznacza to otwarcie drogi do utworzenia koalicyjnego, proeuropejskiego gabinetu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl