Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karolina Rogula [ 05-01-2008 ]
Minister Anna Fotyga wprowadziła Sejm w błąd - wnosiła o przesłuchanie przed komisją sejmową kandydatów na ambasadorów, mimo iż jeden z nich został już przez prezydenta mianowany.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Na najbliższy piątek, dokładnie na 13:20, zostało zaplanowane spotkanie ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego z szefem rosyjskiego MSZ Sergiejem Łagrowem. Do rozmów szefów dyplomacji Rosji i Polski dojdzie w Brukseli.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Prezydent Lech Kaczyński zdecydował się wyznaczyć nowe terminy spotkań z przedstawicielami rządu. Dziś, o godzinie 15:30 prezydent spotka się z premierem Tuskiem, a o 17:30 z ministrem spraw zagranicznych Radkiem Sikorskim.
czytaj więcej »
  
[ 30-11-2007 ]
W relacjach Radosława Sikorskiego z Lechem Kaczyńskim nastąpił zgrzyt. Powodem była nieobecność Sikorskiego na spotkaniu, na które zaprosił go prezydent. W tym czasie Sikorski był na budżetowym posiedzeniu rządu. Nowa szefowa kancelarii prezydenta, Anna Fotyga uznała to za skandaliczne i dodała, że „trzeba znać swoje miejsce”.
czytaj więcej »
  Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta
Karolina Rogula [ 29-11-2007 ]
Prezydent Lech Kaczyński powołał Annę Fotygę na stanowisko szefa Kancelarii Prezydenta. Nominacja miała miejsce w Pałacu Prezydenckim.
czytaj więcej »
  Anna Fotyga szefem Kancelarii Prezydenta
[ 29-11-2007 ]
Minister Spraw Zagranicznych w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, Anna Fotyga zostanie szefem Kancelarii Prezydenta. Informacje o planach takiej nominacji podała „Rzeczpospolita”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Szef gabinetu politycznego premiera, Sławomir Nowak poinformował, że jeszcze dziś Władysław Bartoszewski odbierze nominację na sekretarza stanu w Kancelarii Premiera. „Prof. Bartoszewski będzie specjalnym pełnomocnikiem premiera ds. trudnych i ważnych w polityce zagranicznej. Jest do tego predysponowany” – oznajmił Nowak.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 21-11-2007 ]
Radosław Sikorski, szef MSZ wczoraj wieczorem odbył telefoniczną rozmowę z Rupertem Murdoch’em. Była to kolejna – być może najdalej idąca i efektywna – reakcja polskiej dyplomacji na niesmaczne, przeczące historii i obrażające Polaków dowcipy stacji FOX NEWS.
czytaj więcej »
  
Ewelina Ziarnik [ 18-11-2007 ]
W wywiadzie dla tygodnika "Wprost" były premier Jarosław Kaczyński powiedział: Bez koalicji z LPR i Samoobroną nic nie mogliśmy w Polsce zmienić. Mam nadzieję, że historycy to kiedyś docenią, a Pan Bóg wybaczy moralne i estetyczne braki tego przedsięwzięcia.
czytaj więcej »
  
[ 26-10-2007 ]
Sylwester Chruszcz, który kilka dni temu zastąpił na stanowisku szefa LPR Romana Giertycha zapowiedział, że Młodzież Wszechpolska przestanie istnieć, bo „wystarczająco się już skompromitowała”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl