Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 30-06-2008 ]
Nie dojdzie dziś do zaplanowanych uroczystości przekazania Irakijczykom przez Polski Kontyngent Wojskowy odpowiedzialności za prowincję Kadisija. Powodem takiego stanu rzeczy są złe warunki atmosferyczne. Zawieszono również loty w kraju.
czytaj więcej »
  Komentarz Fotygi po powrocie z USA
[ 29-06-2008 ]
Szefowa Kancelarii Prezydenta Anna Fotyga była w tym tygodniu z kilkudniową wizytą w USA. Po powrocie powiedziała, że odniosła wrażenie, iż Amerykanie chcieliby już doprowadzić do końca negocjacji w sprawie instalacji w Polsce elementów tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  Szef BBN o misji Fotygi w Waszyngtonie
[ 27-06-2008 ]
Od wtorku Anna Fotyga, szefowa Kancelarii Prezydenta, prowadzi rozmowy z Amerykanami w Waszyngtonie. Jednym z głównych tematów jest tarcza antyrakietowa.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 26-06-2008 ]
Szefowa Kancelarii Prezydenta Anna Fotyga „przekazała zainteresowanie prezydenta Kaczyńskiego doprowadzeniem do pomyślnego zakończenia rozmów polsko-amerykańskich w sprawie tarczy antyrakietowej” – powiedział dyrektor biura spraw zagranicznych kancelarii prezydenta RP, Mariusz Handzlik. Jej misja nie została uzgodniona z rządem, a dwugłos w sprawie tak istotnej może zaszkodzić Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 16-06-2008 ]
W Luksemburgu trwa narada unijnych ministrów spraw zagranicznych. Szefowie dyplomacji 27 krajów obradują nad sprawą odrzucenia przez Irlandię Traktatu Lizbońskiego.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 12-06-2008 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski zapowiada likwidację 16 polskich ambasad.
czytaj więcej »
  
[ 09-06-2008 ]
Jak ujawnił na swoim blogu Mirosław Orzechowski, wezwał dziś rano Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do natychmiastowego wszczęcia procedur pozbawienia obywatelstwa polskiego tych osób, które występują w obcych barwach narodowych.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 08-05-2008 ]
Po sejmowym wystąpieniu szefa MSZ Radosława Sikorskiego Wilno poczuło się urażone. W trakcie debaty w Sejmie, dotyczącej polskiej polityki zagranicznej, Radosław Sikorski odnosząc się do sytuacji polskiej mniejszości na wschodzie wymienił obok siebie Litwę i Białoruś. Te słowa dotknęły Litwinów. Rodzi się pytanie czy była to dyplomatyczna gafa popełniona przez ministra czy też nieświadome porównanie.
czytaj więcej »
  Sikorski w Wielkiej Brytanii
Piotr Wieremiejczuk [ 27-04-2008 ]
Szef MSZ Radosław Sikorski rozpoczyna dziś roboczą wizytę na Wyspach. Minister będzie rozmawiał ze swoim brytyjskim odpowiednikiem, Davidem Milibandem.
czytaj więcej »
  
[ 25-04-2008 ]
Lech Kaczyński w Kontrwywiadzie RMF FM podkreślił, że osoba Radosława Sikorskiego w stosunkach między rządem a prezydentem nie jest poważnym problemem. Prezydent stwierdził natomiast, iż otrzymuje zbyt mało informacji z ministerstwa spraw zagranicznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl