Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Sikorski: prezydent nie jest oberpremierem
[ 15-09-2008 ]
Radosław Sikorski na łamach „Dziennika” stwierdził, że poinformował Kancelarię Prezydenta o swoim spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Białorusi, chociaż wcale nie miał takiego obowiązku.
czytaj więcej »
  Rice we wtorek przyleci do Polski
[ 18-08-2008 ]
We wtorek do Polski przyleci sekretarz stanu USA Condoleezza Rice, a dzień później podpisze w imieniu Stanów Zjednoczonych umowę o umieszczeniu w naszym kraju bazy tarczy antyrakietowej. Nie jest jeszcze przesądzone gdzie to wydarzenie nastąpi.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 10-08-2008 ]
Polskie MSZ poinformowało, że 510 przebywających w Gruzji posiadaczy polskich telefonów komórkowych otrzymało sms-y o terminie i miejscu zbiórki, w celu ewakuacji z ogarniętego walkami państwa. Nasz kraj jest pierwszym, który się na to zdecydował.
czytaj więcej »
  
Dorota Tarasiuk [ 07-08-2008 ]
Napięcia, jakie towarzyszyły negocjacjom dotyczącym tarczy antyrakietowej, mogły wpłynąć negatywnie na stosunki Warszawa-Moskwa. Okazuje się, że takie rozumowanie może okazać się błędne.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 07-08-2008 ]
Wiceszef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki zdementował w czwartkowych „Sygnałach Dnia” informację o nominacji Anny Fotygi na placówkę dyplomatyczną w Watykanie. Według niego wczorajsze doniesienia dziennika „Polska” na ten temat to „wyssane z palca plotki”.
czytaj więcej »
  Rewolucyjne zmiany w MSZ
Jakub Noch [ 06-08-2008 ]
Jesienią szykuje się mała rewolucja w polskiej dyplomacji – wynika z ustaleń środowej „Rzeczpospolitej”. Prawdopodobnie z Ministerstwa Spraw Zagranicznych odejdzie aż troje wiceministrów.
czytaj więcej »
  Zagraniczny dziennik o polskich sporach
[ 19-07-2008 ]
Niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" ocenia, że spory wewnętrzne wokół polskiej polityki zagranicznej wynikają z nieprecyzyjnych zapisów konstytucji państwa i w znacznym stopniu szkodzą samej Polsce.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Janusz Zemke w radiowych „Sygnałach Dniach” stwierdził, iż Polska nie powinna przystawać na obecnie proponowane przez USA warunki instalacji tarczy antyrakietowej w naszym kraju. Zdaniem posła SLD, negocjacjom nie sprzyjają ciągłe nieporozumienia na linii prezydent-rząd.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski udał się z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Ma on się tam spotkać z kandydatem republikanów na prezydenta Johnem McCainem, a także odbyć rozmowę telefoniczną z kandydatem demokratów Barackiem Obamą.
czytaj więcej »
  Bartoszewski o Fotydze?
Renata Sobiecka [ 01-07-2008 ]
Władysław Bartoszewski przypowieścią o nierozsądnej żonie skomentował działania Anny Fotygi podczas wizyty w USA. Jednakże otwarcie nie chciał potwierdzić, iż mówi konkretnie o Pani Fotydze.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl