Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Bartosz Janus [ 08-02-2009 ]
Przedstawiciele Samoobrony oraz LPR wkrótce znów będą obecni w Sejmie. Byli parlamentarzyści, posłowie oraz senatorowie III RP dostali zaproszenie na uroczyste obchody obalenia komunizmu. Uroczystości są planowane na czerwiec oraz lipiec.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 07-02-2009 ]
Pakistańskie media podały, że uprowadzony we wrześniu w Pakistanie polski geolog został zabity. Polski MSZ sprawdza te doniesienia.
czytaj więcej »
  Wszechpolska Telewizja Publiczna
Paulina Chatys [ 10-01-2009 ]

Jak podaje "Dziennik", "były wszechpolak, były poseł LPR i rzecznik klubu parlamentarnego tej partii Piotr Ślusarczyk będzie kierował pracami biura zarządu TVP".

czytaj więcej »
  
[ 30-12-2008 ]
Jak informuje dzisiejszy „Dziennik”, jeśli Radosław Sikorski objąłby stanowisko nowego szefa NATO, największe szanse na zajęcie jego miejsca w resorcie spraw zagranicznych miałaby obecna ambasador w Wielkiej Brytanii Barbara Tuge-Erecińska.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2008 ]
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy w sprawie włączenia Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej w struktury Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
czytaj więcej »
  
[ 23-12-2008 ]
Wiceminister spraw zagranicznych Andrzej Kremer i ambasador Ukrainy w RP Ołeksandr Mocyk podpisali protokół pomiędzy oboma państwami dotyczący zmiany umowy o zasadach małego ruchu granicznego.
czytaj więcej »
  
[ 21-12-2008 ]
Z ustaleń serwisu internetowego tvp.info wynika, że senatorowie Platformy Obywatelskiej na ostatnią chwilę usunęli z budżetu zapis gwarantujący Telewizji Biełsat 18 mln zł. Zrobili to na osobistą prośbę szefa MSZ Radosława Sikorskiego. – Miejmy nadzieję, że nie jest to element nowej strategii wobec reżimu Łukaszenki – komentuje tę decyzję poseł PiS Paweł Kowal.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2008 ]
Telewizja CTV News podała, że polski konsul z Vancouver (Kanada) jechał pod wpływem alkoholu, spowodował wypadek i uciekł. MSZ zapowiada wyciągnięcie konsekwencji.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 09-11-2008 ]
Poseł PiS Artur Górski ogłosił w środę z sejmowej mównicy zwycięstwo Baracka Obamy "końcem cywilizacji białego człowieka". Na tę wypowiedź ostro zareagowali posłowie jak i MSZ.
czytaj więcej »
  
[ 15-10-2008 ]
Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski poinformował dziś w Sejmie, że zlecił prawnikom zbadanie, czy byłaby możliwość przygotowania ustawy o kompetencjach ministra spraw zagranicznych. Miałaby ona pozwolić na uniknięcie sporów dyplomatycznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl