Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Aleksandra Nowak [ 26-04-2009 ]
To, aby Anna Fotyga została polskim ambasadorem przy ONZ nie jest problemem dla Lecha Kaczyńskiego, mimo, że była minister otwarcie krytykuje politykę zagraniczną rządu. - Prezydent mianuje (ambasadorów), to znaczy, że się zgadza z ich przekonaniami, poglądami. Z poglądami Anny Fotygi ja się zgadzam - mówił w sobotę Lech Kaczyński, zapytany przez dziennikarzy o to, czy Fotyga nadal jest kandydatem na stanowisko ambasadora przy ONZ.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 24-04-2009 ]
Wiceprzewodnicząca SdPL na swoim blogu skomentowała kolejny spór prezydenta z premierem. Jej zdaniem Anna Fotyga powinna jak najszybciej wylecieć z kraju.
czytaj więcej »
  Instrukcje dla prezydenta
Damian Mikszto [ 16-04-2009 ]
Dzisiaj prezydent Lech Kaczyński leci na Litwę. Aby zapobiec kolejnej awanturze kompetencyjnej, polskie MSZ przekazało prezydentowi specjalne instrukcje rządowe – dowiedział się „Dziennik”.
czytaj więcej »
  
Monika J, Chojnacka [ 28-03-2009 ]
Jak podaje norweski armator, porwany u wybrzeży Somalii tankowiec z pięcioma Polakami na pokładzie zmierza na północ. Jego kurs ustalono na podstawie zdjęć satelitarnych. Załoga nadal się nie odezwa, porywacze milczą. Nie ma podano żądań okupu, jak również informacji o ewentualnych rannych.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2009 ]
Z najnowszego sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej" wynika, że do Sejmu weszłyby tylko te partie, które już w nim są: PO, PiS, SLD i PSL. Po zatrzymaniu lidera LPR Mirosława Orzechowskiego za jazdę po alkoholu, była partia Romana Giertycha znów spała poniżej progu wyborczego.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 06-03-2009 ]
Była szefowa Ministerstwa Spraw Zagranicznych Anna Fotyga w ostatnim czasie zyskała poparcie Radosława Sikorskiego jako kandydatka na ambasadora RP przy ONZ.
Owo wsparcie jest wynikiem umowy między premierem Donaldem Tuskiem a prezydentem Lechem Kaczyńskim.
czytaj więcej »
  
[ 02-03-2009 ]
Rzecznik MSZ poinformował, że Paweł Wojciechowski został nowym wiceministrem spraw zagranicznych i będzie odpowiedzialny głównie za ekonomizację polskiej służby zagranicznej.
czytaj więcej »
  Ludzie Giertycha w telewizji
[ 25-02-2009 ]
"Mam nadzieję, że kurczy się lista działaczy LPR, którzy nie dostali jeszcze pracy w Telewizji Polskiej" – ironizuje Sławomir Siwek, zawieszony członek zarządu TVP.
czytaj więcej »
  
[ 25-02-2009 ]
Z najnowszego sondażu dla „Gazety Wyborczej” wynika, że wzrost poparcia zanotował PiS i… LPR. Partia Giertycha uzyskała wynik, dzięki któremu mogłaby znów powrócić do Sejmu. Traci natomiast SLD.
czytaj więcej »
  
[ 14-02-2009 ]
Pakistańskie MSZ oświadczyło, że rząd ich kraju „jest w pełni zdeterminowany, by postawić sprawców tej nikczemnej zbrodni przed sądem”.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl