Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Caryk [ 27-09-2010 ]
Polski MSZ nie posiada jeszcze oficjalnej listy ofiar niedzielnego wypadku koło Berlina, w którym zginęło 13 osób, a 19 zostało rannych. Zostanie ona przekazana stronie polskiej zaraz po tym, jak zweryfikują ją niemieccy funkcjonariusze. „Wiemy, że potrzebna będzie identyfikacja co najmniej 2 osób, które poniosły śmierć” - mówi rzecznik MSZ, Marcin Bosacki.
czytaj więcej »
  
[ 16-03-2010 ]
Wiceszef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Witold Waszczykowski oznajmił dziś w RMF FM, że Polska straciła szansę na stanowisko unijnego ambasadora w Afganistanie. Powodem miał być brak zaangażowania w tę sprawę Radosława Sikorskiego, zajętego kampanią w partyjnych prawyborach w PO.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2010 ]
"Rzeczpospolita” donosi, że PO rozpoczęła w terenie pracę z LPR. Dzięki jej pomocy udało się utrzymać władzę Platformy w Sejmiku wojewódzkim w Małopolsce.
czytaj więcej »
  Brak decyzji ws. palenia w miejscach publicznych
[ 19-02-2010 ]
Zaplanowane na dziś głosowanie Sejmu nad ustawą wprowadzającą całkowity zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych nie odbędzie się. Zostało przełożone na kolejne posiedzenie Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 16-02-2010 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski powiedział dziennikarzom po spotkaniu z prezydentem, że to ostatni moment, by białoruskie władze się opamiętały. Dodał, że Polska przygotowuje się do wprowadzenia negatywnego scenariusza wobec Białorusi.
czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 13-01-2010 ]
MSZ domaga się 500 mln zł na remont polskich placówek dyplomatycznych. Resort finansów twierdzi, że w dobie kryzysu jest to zbyt duże obciążenie dla państwowego portfela.
czytaj więcej »
  Bielecki w resorcie Sikorskiego
[ 28-11-2009 ]
Przy MSZ powołano Radę Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. W jej skład wszedł Jan Krzysztof Bielecki, który zrezygnował z funkcji prezesa Pekao SA, a spekuluje się, że może zająć nawet miejsce po Donaldzie Tusku.
czytaj więcej »
  
[ 09-11-2009 ]
Lech Kaczyński i Radosław Sikorski porozumieli się w kwestii kariery byłej minister spraw zagranicznych Anny Fotygi - donosi „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2009 ]
Jak ustaliły „Wiadomości” TVP1, znana asystentka byłego szefa MSZ Włodzimierza Cimoszewicza, Anna Jarocka, wraca do pracy w tym resorcie.
czytaj więcej »
  
[ 04-09-2009 ]
Jak dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”, m.in. w Mongolii i Urugwaju mogą powstać połączone ambasady Polski, Czech, Słowacji i Węgier, mające siedzibę w jednym budynku. Wszystko ze względu na ograniczanie kosztów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl