Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Pawłowiec: Fotyga szkodzi Polsce               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Sejm - polska polityka zagraniczna
[ 11-05-2007 ]
Minister Spraw Zagranicznych, Anna Fotyga na dzisiejszych obradach Sejmu w sprawie polskiej polityki zagranicznej zwróciła uwagę, że Polska dobrze funkcjonuje na arenie międzynarodowej.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 24-03-2007 ]
Ministerstwo Spraw Zagranicznych pracuje nad ustawą, która ma szybko wyeliminować z naszej dyplomacji agentów SB - dowiedziało się "Życie Warszawy".
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 20-03-2007 ]
Według "Życia Warszawy": Minister spraw zagranicznych nie ufa swoim zastępcom do tego stopnia, że nie pozwala im na podejmowanie jakichkolwiek decyzji.
czytaj więcej »
  Ministerstwo odzyskane
[ 14-03-2007 ]

Pan prezydent Lech Kaczyński łaskaw był zauważyć, iż polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych przez cały czas było w rękach korporacji profesora Bronisława Geremka. Dopiero powołanie pani Anny Fotygi na szefa polskiej dyplomacji pozwoliło przerwać ten stan rzeczy. Jak rozumiem stan wielce szkodliwy dla Polski.

czytaj więcej »
  
[ 20-02-2007 ]
Minister spraw zagranicznych Anna Fotyga na konferencji prasowej w Warszawie stwierdziła, że stanowiska Polski i Szwecji w sprawach dotyczących Unii są podobne.
czytaj więcej »
  
[ 26-08-2006 ]
Polski kontyngent w siłach pokojowych ONZ UNIFIL w Libanie wzrośnie z obecnych 214 do około 500 osób - powiedziała w piątek minister spraw zagranicznych Anna Fotyga.
czytaj więcej »
  Anna Fotyga zostanie nowym szefem MSZ
[ 09-05-2006 ]
Jak podała telewizja TVN 24, z nieoficlanych innformacji wynika że nowym szefem Ministerstwa Spraw Zagranicznych zostanie Anna Fotyga, dotychczasowa wiceminister w resorcie. Informacja została już oficjalnie potwierdzona.
czytaj więcej »
  Nowa minister spraw zagranicznych?
AZ [ 12-04-2006 ]
Anna Fotyga, wcześniej europosłanka Prawa i sprawiedliwości, prawdopodobnie obejmie urząd ministra spraw zagranicznych po Stefanie Mellerze. Pogłoski o rezygnacji Mellera chodziły już od dawna. Ostatnio on sam sugerował, że jeśli Andrzej Lepper zostanie wicepremierem, odejdzie z rządu.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2011 ]
Podczas głosowania parlamentarzyści odrzucili wniosek Prawa i Sprawiedliwości o odwołanie Radosława Sikorskiego. Przeciw było 292, za 153 posłów.
czytaj więcej »
  Sikorski o wyjazdach do Egiptu
Magdalena Janczura [ 03-02-2011 ]
Szef MSZ Radosław Sikorski apeluje do Polaków, by w miarę możliwości zrezygnowali z wyjazdów do Egiptu. "Nie róbcie tego, tam naprawdę jest niebezpiecznie" - podkreślił minister.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl