Przemówił Abu Al Masri

06-05-2007

Autor: Magdalena Milej

Jak podaje Agencja Reuters,Abu Al Masri, lider Al-Kaidy żyje. Tak uważają członkowie jego organizacji terrorystycznej, dowodem na to ma być zamieszczone na stronie internetowej nagranie głosu przywódcy. W 21-minutowym przemówieniu zaprzecza on doniesieniom o swojej śmierci, dementuje także informacje o sporze irackiej Al Kaidy z Islamskim Dżihadem. W ostatnich dniach ukazały się także nagrania wideo przemówienia Ajmana Al Zawahiriego.


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.