PiS naprawia wizerunek

30-09-2006

Autor: Adriana Mateusiak

Wizerunek PiS po tzw. "Taśmach Begerowej" uległ nadszarpnięciu. W sondażach zdecydowanie prowadzi teraz PO. "Życie Warszawy" pisze, iż Jarosław Kaczyński rozpoczyna kontratak, by naprawić to, co zniszczyły taśmy.

Manifestacja poparcia dla rządu w kolebce Solidarności, wsparcie Radia Maryja oraz ujawnienie raportu WSI to działania jakie podjął Kaczyński, by ratować wizerunek rządu.

"Życie Warszawy" twierdzi, że kontratak PiS będzie bezpardonowy - świadczy o tym choćby uczynienie z Jacka Kurskiego "twarzy" kampanii. To właśnie on od dwóch dnia pojawia się najczęściej w mediach, by odpierać ataki. Adam Bielan i Michał Kamiński przestali grać pierwsze skrzypce - utracili zaufanie Jarosława Kaczyńskiego, miał powiedzieć jeden z polityków PiS.

W niedziele o godzinie 13 rozpocznie się wiec poparcia rządu. Miejsce jest bardzo znaczące - będzie to Stocznia Gdańska. Zgromadzeni ludzie mają pokazać, iż poparcie dla rządu wcale nie spada. Wiec ma być również przeciwwagą dla zbliżającej się manifestacji PO, zaplanowanej na 7 października.

O udział w wiecu zaapelował już ojciec Rydzyk na antenie Radia Maryja. Ojciec-dyrektor mówił: Politycy potrzebują wiatru w żagle i zachęty. Czekamy na wiatr od Gdańska


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.