Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / \"Sprawa z Macierewiczem zamknięta\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
21-09-2006

 

25-08-2006

 

22-08-2006

 

12-02-2010

 

15-10-2008

 

17-09-2008

 

04-04-2008

 

+ zobacz więcej

"Sprawa z Macierewiczem zamknięta" 

29-08-2006

  Autor: Kamil Świętoń
„Sprawa z Macierewiczem została zakończona, nie do końca oczywiście, bo ja chciałbym poznać dowody, ale wczoraj dowiedziałem się, że Krzysztof Wyszkowski, były działacz Solidarności powiedział, że widział teczki co najmniej 5 ministrów spraw zagranicznych. Więc teraz pytanie, co w tych teczkach jest? Teczki trzeba położyć na stół. Jeżeli w tych teczkach będzie, że współpracowali obojętnie z kim, to pan minister Macierewicz miał prawo to powiedzieć. Natomiast ministrowie niech się teraz bronią” – powiedział wicepremier Lepper dla TVN24 i Wirtualnej Polski.

 

 

„Mojzesowicz to sprawa drugorzędna. Samoobrona oczywiście ze swojego wniosku nie wycofa się. Natomiast jeżeli sprawa miałaby być tak stawiana, że koalicja albo pan poseł Mojzesowicz to nie ta ranga jest. Koalicja może się rozpaść, ale nie przez niego. Może się rozpaść, jeżeli będzie realizowany tylko program PiS-u i do tej pory tak jest - przypisywanie sobie wszystkiego, albo budżet. Bo taki kształt budżetu jak przedstawił minister Kluza przed wakacjami jest dla nas nie do przyjęcia. Jeżeli taki będzie, to budzetu nie poprzemy i koalicja się rozpada. Wniosek o odwołanie Mojzesowicza przygotujemy. Nie wiem czy będzie zgłoszony na najbliższym posiedzeniu. Wszystko zależy jaki będzie stan zdrowia, bo przecież ja nie chcę tutaj nikogo stresować, żeby nie było, że z mojego powodu Mojzesowiczowi stała się krzywda” – zapowiedział Lepper.

„Rozmowa z premierem nie bedzie dotyczyć personalnych spraw. Spotykamy się przed posiedzeniem Rady Ministrów. Dzisiaj to nie jest temat do rozmowy. Ja nie mogę zdomionować premiera rozmową o Mojzesowiczu przed posoedzenim Rady Ministrów gdzie przyjmujemy ustawy” – kontynuował wicepremier.

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę

Tego artykułu jeszcze nie skomentowano

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl