Co dalej z koalicją PO-PSL?

06-04-2012

Autor: aln

W mediach huczy od plotek dotyczących roszad w partiach politycznych w Sejmie. Być może niektórzy politycy partii rządzącej – PO zdecydują o przejściu do Ruchu swojego dawnego, partyjnego kolegi – Janusza Palikota. Grzegorz Schetyna, zaliczany do najwyższych kręgów władzy w Platformie Obywatelskiej powiedział, że zrobi wszystko, aby kolejnych transferów do Ruchu Palikota już nie było i inni posłowie nie szli śladem Łukasza Gibały.


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.