Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Męskie pogaduszki: PiS i PO?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
17-10-2007

 

27-06-2006

 

19-04-2011

 

17-07-2010

 

16-07-2010

 

02-07-2010

 

18-06-2010

 

+ zobacz więcej

Męskie pogaduszki: PiS i PO? 

05-04-2006

  Autor: Anna Maria Sierpińska
Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że jest otwarty na konkretną propozycję PO dotyczącą koalicji rządowej. Zastrzegł, że nie mogłaby to być jednak propozycja prowadzenia kolejnych ciągnących się w nieskończoność rozmów, tylko męska rozmowa w sprawie stworzenia koalicji rządowej z PiS.

 

 

- "Jeżeli PO przedstawi nam propozycję konkretną - rozmawiamy o koalicji rządowej (...), to oczywiście tak - ale, musiałaby to być propozycja nie prowadzenia rozmów w nieskończoność, tylko jednej, jak to się mówi (...), męskiej rozmowy - tak albo nie " -powiedział J. Kaczyński.

- " Wiadomo, że nie tęsknię za różnymi rozwiązaniami, które są w tej chwili możliwe, czy - obawiam się - jedynie możliwe. Więc jeżeli ktoś zaproponuje coś innego, jestem chętny - sądzę, że wolno mi to mówić także w imieniu partii. Ale pod warunkiem, że to nie kolejna gra (Platformy), tylko zmiana postawy "- podkreślił Kaczyński.

Debata i głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu powinny się odbyć, bo jak podkreślił  - "dotychczasowe stanowisko PO wskazuje, iż jest ona za utrzymaniem rządu mniejszościowego, z czym nie zgadza się PiS".

Prawo i Sprawiedliwość chce, aby pojutrze została powołana komisja śledcza do spraw nadzoru bankowego. Gosiewski dodał, że zawarcie porozumienia Ministerstwa Skarbu z UniCredito nie wpłynie na stanowisko jego partii w sprawie komisji.

Przemysław Gosiewski powiedział, że PiS złożyło projekt nowelizacji ustawy medialnej, dotyczący trybu wyboru przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dotychczasowy tryb zakwestionował Trybunał Konstytucyjny.


 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę

Tego artykułu jeszcze nie skomentowano

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl