Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / J.Kaczyński o pozostaniu Dorna: Decyzja ze wszech miar słuszna               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
05-07-2009

 

06-03-2009

 

15-12-2007

 

14-12-2007

  Polaczek odchodzi z PIS

12-12-2007

 

05-12-2007

 

19-11-2007

 

+ zobacz więcej

J.Kaczyński o pozostaniu Dorna: Decyzja ze wszech miar słuszna 

15-12-2007

  Autor: Kamil Świętoń
Jarosław Kaczyński na dzisiejszej konferencji ogłosił, że jego partia będzie wnioskować o zniesienie artykułu 212 kodeksu karnego, który mówi o tym, że można skazać dziennikarzy za pomówienie. Nie wie kiedy sąd dyscyplinarny będzie zajmował się sprawą Dorna.

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  cos

(~wik, 16-12-2007 14:06)

Opis: niedobrego ma Dorn na sumieniu i wie otym Kaczynski wiec go zszantazuje ze jak odejdzie to ujawni wszystko .Dorn ze strachu zostaje. Bo gdyby mial honor wiedzac jak potraktuje go Kaczynski po jego zachowaniu to by odszedl nie patszac na grozby pod swoim adresem.

 

(~max, 15-12-2007 23:33)

Opis:

 

(~zak53, 15-12-2007 20:00)

Opis:

  Sprytny Kaczor (ale niestety glupi)

(~siegi47, 15-12-2007 19:03)

Opis: Ewentualne zniesienie art. 212 KK byloby policzkiem dla demokracji. Skorumpowane PIS-maki maja byc bezkarne rzucajac kalumnie i oszczerstwa na przeciwnikow PIS i na osoby im niewygodne. Ofiary takich skorumpowanych bydlakow nie maja szans na ochrone swojego dobrego imienia, gdy juz raz ukaze sie drukiem na ich temat negatywna notatka.Taki bydlak nawypisuje bzdur w swojej szmacie bez obowiazku przedstawienia dowodow na swoje zarzuty, bowiem za pomowienie, czyli bezprawne pozbawienie czci niewinnej ofiary nie bedzie go mozna pociagnac do odpowiedzialnosci karnej. Taka swinia bedzie mogla opluc i zniszczyc kazdego bez narazania sie na konsekwencje. A ofiara bedzie musiala udowadniac przed sadem w nieskonczonosc swoja niewinnosc. I chocby nawet przed sadem to udowodnila, zawsze cos z tego gowna przylgnie na dlugi czas, bo prosty czytelnik nie jest w stanie na biezaco sledzic wyrokow sadowych w kazdej sprawie na terenie calej Polski. Jedynym sprawiedliwym wyrokiem uczciwego i niezawislego sadu byloby nakazanie przeprosic swoja ofiare na pierwszych stronach wszystkich dziennikow ogolnopolskich przez przynamniej tydzien i w regionalnych mediach, skad pochodzi ofiara pomowienia przez przynajmniej dwa tygodnie dzien po dniu, tak azeby wszyscy sie dowiedzieli, ze ofiara jest niewinna a autor kalumni jest podlym klamca. I to wszystko na koszt skorumpowanego pismaka, niezaleznie od politycznej masci jego mocodawcow. Gdyby uchwalono taka ustawe jako przepis kodeksu karnego lub cywilnego, to wierzcie mi Panstwo, wszelka korupcja polityczna zniknelaby jak za dotknieciem rozdzki czarodziejskiej. A jednoczesnie stronniczosc mediow na rzecz ktorejkolwiek opcji politycznej. Propozycja PIS-u z jego guru na czele to nic innego jak podzeganie do przestepstwa wykorzystujac bezkarnosc przestepcy.

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl