Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Aktualności / Wontor: PO nie była przygotowana do przejęcia władzy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
..:: Podobne Tematy
16-12-2011

 

01-05-2009

 

02-02-2009

 

31-01-2009

 

21-02-2008

 

12-12-2007

 

13-11-2007

 

+ zobacz więcej

Wontor: PO nie była przygotowana do przejęcia władzy 

27-11-2007

  Autor: Magda Dunin-Markiewicz
Zdaniem posła LiD - Bogusława Wontora "Platforma Obywatelska nie była przygotowana do przejęcia władzy". "Świadczy o tym m.in. fakt, że nie wprowadzono ani jednej poprawki do budżetu".

 

 


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP

 

  drukuj   prześlij na email

  powrót   w górę
  Wasze komentarze
 

  Krytyke nalezy rozpoczac od siebie

(~siegi47, 27-11-2007 23:27)

Opis: Panie posle Wontor, juz nawet nie mowiac o przygotowaniu do wladzy, to panska partia nawet do wyborow nie byla przygotowana. Wyniki wyborow mowia same za siebie. A co do budzetu, to widocznie uznano go ze wzgledu na okolicznosci (krotki termin) na tyle dobry, ze na goraco nie wymagal poprawek. Pan posel nie powstrzymal sie od krytyki expose premiera. A czymze on sam zasluzyl sie dla kraju i jakie ma moralne prawo do krytyki wystapienia premiera? Ja np. z nazwiskiem tego posla zetknalem sie po raz pierwszy, chociaz od lat sledze scene polityczna w Polsce. Panie Wontor , jestes pan klasycznym przykladem oszoloma. Dziwie sie tylko elektoratowi , ktory wybral pana na posla. Ciekawe jest, co za brednie w czasie kampanii wyborczej sprzedal pan swoim wyborcom, ze jednak wybrali pana na posla. Zdaje sie, ze wybral pan polityke posla (bylgo?) Kurskiego. Naopowiadac wyborcom glupot, a ciemny narod to kupi. Wstyd, panie posle.

  v

(~bbb, 27-11-2007 16:41)

Opis:

 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl