Zatrzymanie lhaskich sklepikarzy

17-09-2007

Autor: ed

Władze chińskie stolicy Tybetu - Lhasy zatrzymały sześciu tybetańskich kupców, którzy protestowali przeciwko przeniesieniu ich stoisk z powodu budowy chodnika. „Rząd miejski w Lhasie zatrzymał 13 września sześciu Tybetańczyków za wniesienie zażalenia przeciwko nakazowi przeniesienia sklepików, które prowadzili w pobliżu stołecznego centrum medycyny tybetańskiej - twierdzi źródło z Lhasy. - Wszystkim ludziom handlującym w okolicach głównej świątyni kazano przenieść się na trzecie piętro nowego kompleksu handlowego na Barkhorze". Grupa kupców przekonanych, że znacznie na tym stracą, zorganizowała milczący protest przed budynkami rządowymi.


NEWS, który próbujesz przeczytać został już przeniesiony do archiwum. Dostęp do tego artykułu możesz uzyskać wysyłając SMS na numer 72068 o treści AP.EPOLITYKA (koszt SMS-a to 2,44 zł brutto). Otrzymasz zwrotną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w poniższe pole. Po pozytywnej weryfikacji kodu otrzymasz dostęp do tego artykułu. Otrzymany kod ważny na ten NEWS jest przez 3 dni od dnia wysłania SMS-a.

Jeśli chcesz korzystać z serwisu w nieograniczony sposób wyślij SMS na numer 79068 o treści AP.SENAT (koszt SMS-a to 10,98 zł brutto). Kod otrzymany w ten sposób umożliwi Ci korzystanie z serwisu przez 24 godziny bez żadnych ograniczeń.

Tu wpisz otrzymany kod:   

Jeżeli chcesz korzystać z nieograniczonego dostępu do całego archiwum NEWS-ów oraz całej Biblioteki e-Polityka.pl - przez okres 1,3,6 lub 12 miesięcy - zobacz szczegóły konta VIP


Copyright by © 2006 by e-polityka.pl - Pierwszy Polski Serwis Polityczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.